KILKA SŁÓW O WORKSTREET

Agencja doradztwa personalnego WORKSTREET rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w 1995 roku i od początku pracuje z Klientami w oparciu o najwyższe standardy jakościowe specjalizując się w Direct/Executive Search, czyli bezpośrednim poszukiwaniu kluczowych specjalistów, menedżerów oraz wysokiej kadry kierowniczej. Kadrę naszej firmy stanowią konsultanci oraz zespoły researcherów skoncentrowane na poszczególnych liniach biznesowych.

Współpracując z bardzo wymagającymi Klientami i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom na stanowiska Konsultantów warszawska firma rekrutacyjna WORKSTREET zatrudnia wyłącznie osoby z wcześniejszym doświadczeniem biznesowym lub posiadające długoletnie doświadczenie rekrutacyjne, również jako headhunter. Własne doświadczenie zawodowe w połączeniu z umiejętnością weryfikacji kandydatów w zakresie miękkich i twardych kompetencji umożliwia staranną selekcję osób, a branżowy networking i możliwość obiektywnego badania reputacji kandydata dostarcza szeregu dodatkowych informacji, które mają nieoceniony wpływ na trafność aplikacji, jakie headhunter przedstawia Klientowi.

Nasza metodologia oraz rozsądne obłożenie konsultantów projektami powodują, iż headhunter ma wystarczająco dużo czasu na analizę kandydatów i przygotowanie rekomendacji. Ponadto, nasza agencja doradztwa personalnego zatrudnia doświadczonych researcherów, którzy wiedzą, jak w profesjonalny sposób pozyskiwać informacje z warszawskiego i ogólnopolskiego rynku pracy tak, aby nie narazić na szwank reputacji naszych klientów oraz kandydatów. Zakres naszych usług obejmuje również przeprowadzenie sesji Assessment Center.

Dzięki starannemu doborowi konsultantów do własnego zespołu, firma rekrutacyjna WORKSTREET z Warszawy może się poszczycić niewielką rotacją. Zapewnienie stałego kontaktu pomiędzy tym samym konsultantem a Klientem owocuje doskonałym zrozumieniem jego potrzeb, a co za tym idzie umożliwia stałą i długofalową współpracę przy wielu różnych projektach. Dzięki profesjonalnemu zespołowi możliwe jest m.in. sprawne przeprowadzenie w firmie, która podjęła decyzję o redukcji personelu.

Nasze doradztwo personalne i ocena kompetencji oparte są na sprawdzonej metodologii, która znalazła uznanie u prestiżowych klientów, którzy od wielu lat powierzają nam prowadzenie projektów rekrutacyjnych. Warszawska agencja doradztwa personalnego WORKSTREET zawsze bardzo precyzyjnie określa zakres przeprowadzanych procesów, co pozwala uniknąć ewentualnych nieporozumień i daje obu stronom wysoki komfort współpracy.

Image